Ambalaj Koruma Malzemeleri

Ambalaj Koruma Malzemeleri

Ambalaj Koruma Malzemeleri

Ambalaj koruma malzemelerinden biri olan ambalaj süngeri, özel kesim kutu içi süngerlerdir. Ürünlerin hem daha korunaklı hem de daha şık görünmesini sağlayacak şekilde tasarlanır. Hassas, kırılgan ve değerli ürünler, darbelere karşı koruyucu ve esnek yapıda olan kutu içi ambalaj süngerleri ile herhangi bir hasara uğramaksızın taşınır ve depolanır.

Mükemmel Koruma İçin Ambalaj Süngeri

Paket tasarımları ürün ebatlarına göre yapılsa da, hasara karşı kutu içi boşlukların doldurulması gerekir. Kutu içini tamamen dolduran ve ürünün korunaklı bir şekilde sabitlenmesini sağlayarak şık bir görünüm sunan ambalaj süngeri, ürüne değer katan görüntüsü ile tercih edilir. Çizilmeye karşı hassas takı ve mücevherden cam ve seramiğe, değerli ziynet eşyalarından her çeşit hediyelik eşyaya kadar birçok alanda ambalaj süngeri kullanılmaktadır. Firma imajını olumlu etkileyen bir ambalaj malzemesi olup, ürünlerin en güvenli şekilde transfer edilmesinde etkilidir.

Sunumu görsel olarak daha şık ve kaliteli hale getiren özel kesim kutu içi ambalaj süngeri birçok avantaja sahiptir.

Ürüne Özel Ambalaj Süngeri

Ürün kadar ambalajın da önemli olduğu günümüz rekabet çağında kutu içi ambalaj süngeri ile ürünler çok daha korunaklı ve şık görünümlüdür. Ürüne özel kutu içi ambalaj süngeri ile paketleme ve satış yapan firmalar, ürüne verdiği değeri gözler önüne seren profesyonel firmalar olarak rakiplerinden her zaman öndedir. Takı, saat, cam, porselen veya değerli herhangi bir ziynet eşyasının şık bir kutuda olması beklenen bir hizmettir. Sevkiyat sırasında yaşanan sarsıntı ve çarpma sonrası kutu içindeki ürünün hasara uğraması müşteri için büyük bir hayal kırıklığıdır. Böyle bir durumda hem müşteri mağdur olacak hem de üretici firma zarara uğrayacaktır. Müşteri gözünde firma güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmaya yardımcı olan ambalaj süngeri, darbelere ve neme dayanıklılığı ile mükemmel bir koruma sağlar.

Müşteri beklentilerine en hızlı ve en etkili şekilde cevap veren SPEX, kutu içi ambalaj süngeri çeşitleri ile daima hizmetinize hazırdır.

Ambalaj Süngeri Avantajları

  • Korunaklı ve dayanıklı olup mükemmel bir koruma sağlar
  • Esnek yapısı ile çizilmeleri önler
  • Ürünün şık bir şekilde sergilenmesini sağlar
  • Ekonomik fiyatlı olup %100 geri dönüşümlü doğa dostu bir malzemedir
  • Darbelere karşı dayanıklılığı ile olası kırılma ve diğer zararların önüne geçer
  • Ürüne değer katan tasarımı ve yapısı ile firma prestijini arttırır
  • Müşteri ihtiyacına uygun ürüne özel kesim yapılır
  • Ekonomik fiyatlı ve yüksek performanslı bir ambalaj malzemesidir.

Çok amaçlı kullanımı ile oldukça geniş bir alanda kullanılan kutu içi ambalaj süngeri, dış etkilere karşı koruma yanında kutu içi ürünlerin birbirine sürtmesini ve çarpmasını önleyerek tam koruma sağlayan bir malzemedir.

Ambalaj Süngeri Fiyatları

Hassas, kırılgan ve korunması gereken ürünlerin ambalajlanmasında kullanılan ambalaj süngeri, son teknoloji makinelerle üretilen malzemelerdir. Farklı renk ve tasarımlarda üretilmekte olup, ürünlerin hem şık hem de güvenli bir şekilde paketlenmesinde kullanılır. İsteğe göre tasarlanan ambalaj süngerinin fiyatı ürüne göre değişmekte olup fiyat bilgisi için tedarikçi firmalarla görüşmek gerekir. Kullanılan süngerin kalınlığı, ebatları ve miktarı fiyatları belirleyen kriterlerdir. Ürüne değer katan ve satış desteğine katkıda bulunan görselliği ile mükemmel bir ambalaj çözümü sunan ambalaj süngeri, ihtiyaçlara göre değişen fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır.

Özel kesim kutu içi ambalaj süngeri başta olmak üzere, her çeşit ambalaj süngeri taleplerinizi SPEX Türkiye’ye geçebilir, en ekonomik fiyatlarla ürünlerinizin değerini arttıran görsellikte ve kalitede ambalaj süngerine sahip olabilirsiniz.