Ankara Ahşap Kasa

Ankara Ahşap Kasa

Ahşap kasa; depolamada, yurt içi ve yurt dışı sevkiyatlarda kullanılan doğal malzemeli bir ambalaj çeşididir. Standart üretim yanında özel ölçülerde de üretilmekte olup şık tasarımı, kalitesi ve hafif oluşu ile tercih edilir. Taşıması kolay ve kullanımı pratik olan ahşap kasalar, fiyat performans olarak mükemmel ve uzun ömürlü ürünlerdir.

Ahşap kasa geri dönüşüme uygun malzemelerden üretilir ve tamamen doğa dostudur. Teknolojiyi yakından takip eden Ankara ahşap kasa SPEX, müşteri odaklı kaliteli üretimleri ile adından söz ettirmektedir. Çok amaçlı bir ürün olan ahşap kasanın kullanım alanı oldukça geniştir. Depolama ve sevkiyattan dekorasyon amaçlı kullanıma kadar birçok alanda kullanılır. Ahşabın doğallığı ve şıklığı tartışılmaz olup uzun yıllar sorunsuz kullanılması en önemli özelliğinden biridir. İhtiyaca uygun farklı ölçülerde ve tasarımda üretilebilir ve istenirse firma logosu da baskı olarak uygulanabilir. Kolay depolama ve sevkiyat, tertip-düzen ve sağlıklı kullanım için hemen her sektör ahşap kasa kullanımını tercih etmektedir.

Ankara Ahşap Kasa Kullanımı

Farklı eşya, ürün ve gıda malzemesi gibi her çeşit malzemenin taşıma, depolama ve ambalajlama sürecinde kullanılan ahşap kasa, dayanıklı ağaç malzemeden üretilir. Klasikleşmiş formuna rağmen üretici firmaya göre estetik açıdan birtakım iyileştirme ve yenilikler yapılarak daha şık ve modern hale gelen çeşitleri mevcuttur. İç mekânlarda kullanılan, depolamayı ve sevkiyatı çok daha pratik ve kolay hale getiren Ankara ahşap kasa çeşitleri, dekoratif ahşap kasa olarak ta tercih edilir. Ölçülere göre büyük-küçük çeşitleri ile hayatı kolaylaştırmada birçok avantaja sahiptir.

Görüntü olarak estetik, hijyenik ve sağlıklı olmanın yanında dayanıklılığı ile endüstride ve daha birçok alanda kullanılan ahşap kasa, 2013 yılından bu yana SPEX tarafından üretimi yapılan ambalaj malzemesidir.

Ankara Ahşap Kasa Özellikleri

  • Geri dönüşüm malzemelidir ve %100 doğa dostudur
  • Dayanıklı olup uzun süre ilk günkü kalitesinde kullanılır
  • Depolanacak veya taşınacak ürün veya malzemenin ağırlık ve ebadına uygun olarak farklı ölçülerde üretilebilir
  • Farklı renkte, firma logolu veya baskılı taleplere cevap verilir
  • Estetik görünümü ile çok amaçlı bir kullanıma sahiptir
  • Malzeme ve işçilik kalitesi çok iyidir
  • Yüksek performanslı olup uluslar arası standartlarda üretimi de mevcuttur

Ahşap kasaya ihtiyacı olanlara hem hızlı hem de etkili bir şekilde cevap veren SPEX Ankara ahşap kasa firması, en ekonomik fiyatlarla en kaliteli ambalaj malzemeleri üreten sektörün lider firmasıdır.

Ankara Ahşap Kasa Firması

Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sunan Ankara ahşap kasa firması SPEX, kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile adından söz ettiren bir firmadır. Onlarca çeşit ambalaj, paketleme, depolama ve sevkiyat ürün çeşitleri ile tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Günümüzde ambalaj malzemesi üreticileri olarak birçok firma görüyoruz. Üretici bir firmanın kurumsal olması ve daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışması son derece önemlidir. Kaliteyi en hesaplı fiyatlarla sunan SPEX, Ankara ahşap kasa üretimi için güvenle başvuracağınız bir adrestir. Sipariş aşamasından son aşamaya kadar her adımda müşterilere bilgi veren alanında uzman çalışanlar, zamanında üretim ve teslimat yaparak her geçen gün mutlu müşteri sayısını arttırmaktadır.

Ankara’da veya Türkiye’nin bir başka şehrinde bulunuyor ve ahşap kasa siparişi vermek istiyorsanız, SPEX Türkiye her zaman hizmetinize hazırdır.

Ankara Ahşap Kasa Fiyatları

Diğer ürünlerde olduğu gibi ahşap kasa fiyatlarını belirleyen birkaç kriter bulunuyor. Bunlar kasa ölçüsü, kullanılan malzeme kalitesi ve logo basımı, boyama ve sipariş miktarı gibi unsurlardır. Fiyat bilgisi ve ürünle ilgili detaylı bilgi için SPEX firması ile iletişime geçebilirsiniz.