Ankara Ahşap Sandık Üretimi

Ankara Ahşap Sandık Üretimi

Ahşap sandık, endüstriyel ambalajlama denildiğinde ilk akla gelen ambalaj malzemelerinden biridir. Farklı ebat ve ağırlıklarda üretilen ahşap ve kontraplak sandıklar, sahip olduğu özellikler ve sunduğu avantajlarla birçok sektörde kullanılmaktadır. Isıl işlemli üretilen ahşap sandıklar, uluslar arası standartlarda üretilmekte olup özellikle ihracatta önemli bir yere sahiptir.

Ahşap Sandık Üretimi

Sektöre özel üretimi yapılan ahşap sandık, nakliye şekli ve ürün cinsine göre değişen ebatlarda ve tasarımda üretilmektedir. İhracatta uygun ambalaj kullanımı önemli olup ülke kuralları doğrultusunda ambalaj malzemesi kullanılır. Ankara ahşap sandık üretimi ile profesyonel çözümler sunan SPEX, kaliteli ve estetik görünümlü ahşap sandık çeşitleri ile popülerdir. Ahşap malzemeli olan ürünlerimiz, kontraplak ve karkas sandık çeşitleri ile tüm ihtiyaçlara cevap veren özelliklere sahiptir.

Kontraplak sandıklar katlanabilir, taşınması ve depolanması kolay sandık çeşididir. Kontraplak kalınlığı 6-8 mm olup siparişe göre paletli-paletsiz üretilebilir. Karkaslı sandık ise ebat olarak büyük veya ağırlık olarak yüksek tonajlı ürünlerin depolanması ve sevkiyatında tercih edilir. Yüksek mukavemete sahip yapıda, birbirine geçmeli kapaklı ya da menteşeli olarak üretilebilir. Ağaç malzemeden üretilen ahşap sandık, sadece işletmelerde değil ev ve ofis gibi ortamlarda da kullanılan bir sandık çeşididir.

Diğer malzemelere göre daha ekonomik olan kontraplak sandık; çok amaçlı, dayanıklı, kolay temizlenebilen ve farklı boyutlarda üretilebilen ambalaj ve depolama malzemesidir. Renk, baskı, şekil, kapak, çerçeve ve aksesuar olarak farklı tasarım ve seçenekler sunularak üretim yapılabilir.

Ankara Ahşap Sandık Özellikleri

Estetik, çevre dostu ve ekonomik bir malzeme olan Ankara ahşap sandık, atölye ve depolar başta olmak üzere ev ve ofis gibi mekânlarda kullanma uygundur.

Depolama ve sevkiyat ihtiyacına göre farklı ölçülerde ve tasarımda üretilmekte olup suya ve neme karşı dayanıklılığı ile uzun ömürlüdür.

Estetik görünümlü, pürüzsüz yüzey sahip ve kolay temizlenebilir özelliktedir.

Geri dönüşüm malzemeli oluşu ile tamamen doğa dostudur.

Kesim, kaynak ve boya gibi işlemler sandığın kalitesini etkilemekte olup Ankara ahşap sandık son derece sağlam ve kalitelidir.

Sandığın en etkili ve doğru şekilde kullanımı için montajının düzgün yapılması gerekir.

Uzun süre güvenle kullanılan ahşap sandık, uluslar arası standartlarda üretilen ürün ağırlığı ve ebada özel ambalaj ve depolama malzemesidir.

Güvenli Depolama ve Taşıma İçin Ankara Ahşap Sandık

 

Belli maliyetlerle zaman ve emek harcanarak üretilmiş olan bir ürünün depolama veya sevkiyat sırasında hasara uğraması büyük bir kayıptır. Bu nedenle birçok sektör ambalaj, depolama ve sevkiyat malzemesi kullanımına özellikle dikkat ediyor. Sektörde güvenli depolama ve taşıma için tercih edilen Ankara ahşap sandık, makine ve ekipmanlarla uyumlu olup mükemmel özelliklere sahiptir.

Standart üretim yanında müşteriye özel üretimi de yapılan ahşap sandıklar, farklı renk ve ebatlarda üretilmekte, paletli-paletsiz üretimlerle müşterilerin tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır. Beklentileri en hızlı ve en etkili şekilde karşılayarak daima müşteri memnuniyeti sağlayan SPEX Ankara ahşap sandık, kullanışlı ve yüksek performanslı ürün çeşitleri ile sektörde ilk tercihler arasında yer alıyor.

Ahşap sandık ihtiyacında alanında tecrübeli ve isim yapmış firmalarla çalışmak son derece önemlidir. Sadık müşterileri, kaliteli ve güvenilir hizmetleri ve ekonomik fiyatları ile SPEX 2013 yılından bu yana ahşap sandık taleplerine cevap veriyor. Ürün çeşidine, ağırlına ve ebatlarına göre standart veya özel üretim için SPEX Ankara ile iletişime geçebilir, bireysel veya kurumsal tüm ahşap sandık ihtiyaçlarınızı firmamıza ileterek sipariş verebilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyatlarla satın almak için doğru adrestesiniz.