Ankara Ambalajlama

Ankara Ambalajlama

Yüksek kalitede baskılı-baskısız ambalaj ve paketleme malzemeleri ile adından söz ettiren SPEX Ankara ambalaj, kurumsal ve bireysel müşterilere sunduğu hizmetlerle sektörde ilk tercihler arasında yer alan bir firmadır. Gelişmiş paketleme teknikleri, ürüne özel ambalaj malzemeleri ve profesyonel çalışanları ile her zaman güvenle başvuracağınız bir adrestir.

Ankara Ambalaj Malzemeleri

Ambalaj yastıkları ve ambalaj süngerinden köpüklere, balonlu naylon ve streç filmden iç dolgu malzemeleri ve ambalaj çemberine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, ürün ve eşyaları güvende tutmak için gerekli olan tüm ambalaj malzemelerini bulacağınız bir firmadır. Hassas ve kırılgan ürünlerden büyük-küçük her çeşit ürün ve eşyaya uygun ambalaj malzemelerini en uygun fiyatlarla SPEX Türkiye’de bulabilir, müşteriye özel üretim ambalaj malzemeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Farklı ambalaj malzemesi ihtiyacınızı karşılamak için farklı tedarikçilerle muhatap olmanıza gerek yok. Karton kutu ve koliden petek panellere, ahşap sandık ve karton köşebentlerden PE kenar ve köşe koruyucularına kadar kâğıt ve plastik tüm ambalaj malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Ankara Plastik Ambalaj Firmaları

Ambalaj firması denildiğinde birçok tedarikçinin karşımıza çıktığı günümüz internet çağında, kurumsal bir ambalaj firması ile çalışmak güvenilir ve kesintisiz bir hizmeti uygun fiyatlarla almak için son derece önemlidir. Kurulduğu 2013 yılından bu yana koruyucu paketleme çözümleri ile her geçen gün mutlu müşteri sayısını arttıran SPEX, Ankara plastik ambalaj firmaları arasında müşteri odaklı hizmetleri ile dikkat çeken bir firmadır. Yerinde ambalajlamadan şubede paketleme ve elleçlemeye, entegre paketleme sisteminden her ihtiyaca özel ambalajlama ürünlerine kadar ihtiyacınız olan tüm hizmetler firmamızdadır.

Gönderiniz ister az ister çok olsun, en güvenli ambalajlama, sevkiyat ve sigortalama hizmeti için firmamızla günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Ambalajlama Hizmeti

Ankara’da ve tüm Türkiye’de ambalajlama hizmet adına ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri bulacağınız bir firma olan SPEX, kaliteli ambalaj malzemeleri ve müşteriye özel paketleme çözümleri ile rakiplerinizi geride bırakacağınız bir firmadır. İşletme markasına değer katan, ürünlerin hasarsız bir şekilde adresine ulaşmasını sağlayan ambalajlama, sevkiyat ve sigortalama hizmetleri için başka bir adres aramanıza gerek yok.

Karton ambalaj malzemelerinden ahşap kutu ve sandığa, plastik ambalaj malzemelerinden petek panel kutu ve sandıklara kadar onlarca ambalaj malzemesi için firmamız her zaman hizmetinize hazırdır.

Ankara Ambalajlama Farkı

İtina ile üretilmiş bir ürünün müşterilere en şık ve en güvenli şekilde ulaştırılması hizmetin tamamlanıp nakde dönmesi için en önemli aşamalardan biridir. Ürün ambalajında kullanılacak malzemenin firmaya yakışır kalitede olması gerekir. Gerek firma bünyesinde gerekse şubede paketleme olsun, kullanılan ambalaj ve paketleme malzemeleri firmayı temsil ettiğinden istenen sağlamlık ve kalitede olmalıdır. Hassas ve kırılgan ürünlerin paketlenmesinde kullanılan malzemelerden büyük-küçük tüm ürün ve eşyaların ambalajlanmasında kullanılan malzemelere kadar her çeşit kâğıt ve plastik ambalaj malzemesi SPEX Türkiye’dedir. Kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlarla satın alacağınız firmamız, Ankara ambalajlama denildiğinde farkını her yönü ile gözler önüne seren bir firmadır.

Ankara Ambalajlama Fiyatları

Ambalaj malzemeleri ve ambalajlama hizmeti ile ilgili fiyat bilgisi almak için tedarikçi ile görüşmek ve ihtiyaç duyulan hizmetler hakkında öncesinde bilgi vermek sorunsuz bir hizmet alma adına son derece önemlidir. Ürüne özel verilen fiyatlar, ambalaj çeşidine ve kullanılacak malzemeye göre değişmektedir. Hemen her sektörde firmaların ve bireysel müşterilerin tercihi olan SPEX, bütçeleri zorlamayan ambalajlama hizmetleri, ambalaj malzemeleri, paketleme, nakliye ve sigortalama hizmetleri ile her zaman hizmetinize hazırdır.