Ankara İhracat Sandığı

Ankara İhracat Sandığı

İhracat sandığı, uluslar arası standartlara uygun üretilen bir sandık tipi olup kontraplak ve karkaslı olarak farklı malzemeli ambalaj ürünleridir. Endüstriyel ambalaj malzemesi olarak ihracat ülke kurallarına uygun olarak üretilir. Ürünün ülkeler arası varış noktasına hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlayan Ankara ihracat sandığı, paletli paletsiz çeşitleri ile sektörde en çok tercih ambalaj ve nakliye malzemesidir.

Ahşap sandıklar, ısıl işlemli üretilen ihracat sandık tipi olarak sektörde en çok tercih edilen ambalaj malzemesidir. Ambalaj türüne uygunluğu, sağlamlığı ve fonksiyonelliği ile beklentilere en iyi şekilde cevap verir. Ankara ihracat sandığı, katlanabilen ve müşteri ihtiyacına göre paletli-paletsiz üretilen kontraplak sandık ve yüksek mukavemetli karkaslı sandık çeşitleri ile tercih edilmektedir. Taşımayı ve depolamayı kolaylaştıran karkaslı sandıklar menteşeli veya birbirine geçmeli kapaklı olup tamamen kapalı sandıklardır.

Ahşap ambalaj malzemesi olan Ankara ihracat sandığı; nakliye şekline, ürün türüne, çıkış noktasındaki gümrük şartlarına ve sevk edileceği ülke kurallarına uygun olarak üretilmektedir.

Ankara İhracat Sandığı Çeşitleri

Standart ölçülerde üretim yanında müşteri taleplerine özel üretimi de yapılan Ankara ihracat sandığı, yüksek performanslı sandık çeşitleri olup nemden ve sudan etkilenmez. Müşteri isterse sandık üzerine firma logosu veya markası basılabilir. Tamamen çevre dostu olup %100 geri dönüşümlüdür. Son derece sağlam ve uzun ömürlü olan ihracat sandığı, zaman içinde ilk günkü kalitesinde kullanımına devam edilen ambalaj malzemesidir. Renk ve baskı yanında çerçeve, şekil, kapak ve aksesuar olarak farklı tasarımlarda üretilebilir.

Profesyonel bir işçiliğe sahip olan Ankara ihracat sandığı, Ankara’da üretici firmalar tarafından imal edilen ve ihracat yapan firmalara satışı yapılan ürünlerdir. Menteşeli, kapaklı, paletli-paletsiz birçok çeşidi olup, hafif, estetik ve şık görünümlüdür.

Ankara İhracat Sandığı Ölçüleri

Yüksek performanslı, kaliteli ve dayanıklı bir ambalaj malzemesi olan Ankara ihracat sandığı, standart ölçüler yanında müşteri ihtiyaçlarına uygun özel üretimi de yapılan ürünlerdir. Ölçüleri belirleyen ürün ağırlığı ve boyutudur. Ahşap sandık ve kontraplak sandık çeşitleri farklı ebatlarda ve ağırlıkta üretilebilir. İhracat sandığı üretimi ile profesyonel çözümler sunan SPEX, Ankara ihracat sandığı olarak sektörde önemli bir hizmet sunmaktadır.

Ankara İhracat Sandığı Özellikleri

  • Doğal malzemeli olup çevre dostudur
  • Depolama ve sevkiyata uygun ölçü ve tasarımlara sahiptir
  • Müşteri taleplerine göre standart ölçüler yanında farklı ölçülerde de üretilebilir
  • Pürüzsüz ve kolay temizlenebilen bir yüzeye sahiptir
  • Son derece kaliteli olan Ankara ihracat sandığı, uluslar arası standartlarda üretilen ve uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kullanılan bir sandık çeşidir

Kaliteyi en uygun fiyatlarla müşterilere sunan SPEX, müşteri beklentilerine en etkili şekilde cevap veren ahşap sandık çeşitleri ile sektörde ilk tercihler arasındadır.

Ankara İhracat Sandığı Firması

Ankara’da ihracat sandığı üretimi yapan birçok firma bulunuyor. İhracat sandığı satın almak isteyen firmaların profesyonel tedarikçilerle çalışması son derece önemlidir. Firma seçiminde üretim kalitesi yanında fiyatlar da önemli olup kaliteli hizmet en önemli kriterdir. Müşteri beklentilerini karşılamada her zaman olumlu geri dönüşler alan SPEX, Ankara ihracat sandığı firması olarak sektörün nabzını tutan bir firmadır. Sipariş aşamasından üretim ve sevkiyata kadar her aşamada müşterileri bilgilendiren SPEX, alanında uzman ekibi ve son teknoloji üretim tesisleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Ambalaj, depolama ve sevkiyatta sorunsuz bir süreç yaşamak istiyor ve ürünlerinizi hasar görmeksizin en şık ve kaliteli ihracat sandıkları ile müşterilerinize ulaştırmak istiyorsanız SPEX Ankara ihracat sandığı firması ile iletişime geçebilirsiniz.