Ankara Kontraplak Sandık - Paletli Kasa

Ankara Kontraplak Sandık - Paletli Kasa

Kara, deniz ve havayolu taşımacılığının olmazsa olmaz bir ambalaj malzemesi olan kontrplak sandık, müşteri ihtiyaçlarına uygun farklı ölçülerde üretilebile bir ambalaj malzemesidir. Ahşap kasalarla karşılaştırıldığında çok daha hafif olduğu dikkat çekmektedir. Fiyat performans olarak beklentileri en etkili şekilde karşılamakta, özellikle denizaşırı sevkiyatlarda sorunsuz bir nakliye imkânı sunmaktadır. Ürünlerin değişen hava koşulları başta olmak üzere tüm olumsuz dış etkilere karşı korunmasını sağlayan kontrplak sandıkların kullanım alanı oldukça geniştir.

Kontrplak Sandık Ankara

Kontrplak sandık ve paletli kasa üretimi ile ihracat-ithalat firmalarının tercihi olan SPEX, Ankara’dan tüm ülkeye ambalaj malzemeleri sunan sektörün lider firmasıdır. Kaliteli hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, işletmenizi en iyi şekilde temsil eden ve ürünlerinizi en etkili şekilde koruyan kontrplak sandık ve paletli kasa çeşitleri ile her zaman hizmetinize hazırdır.

Taşıma ve depolamada birçok avantaj sunan kontrplak sandıklar istenen ölçülerde ve baskılı-baskısız üretilmektedir. Yükleme, depolama ve nakliyenin hasarsız ve en güvenli şekilde gerçekleştirilmesinde önemli rol oynayan bir ambalaj malzemesi olarak kullanım alanı oldukça geniştir. Özellikle ağır ürünlerin, metal malzemelerin, elektrik-elektronik eşyaların dış etkilerden etkilenmeden taşınıp sevk edilmesinde kontrplak sandıklar tercih edilmektedir. Kontrplak ambalaj malzemelerinde kontrplak sandık Ankara denildiğinde ilk akla gelen firma olan SPEX, ısıl işlemli kontrplak sandık çeşitleri ile firmalara profesyonel çözümler sunmaktadır.

Kontrplak Sandık İmalatı Ankara

Endüstriyel ambalaj malzemeleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan kontrplak sandık, kereste veya kontraplak malzemeden üretilen kaliteli ve dayanıklı ambalaj ürünleridir. Katlanabilir özellikte, taşınması ve depolanması kolay malzemeler olarak birçok sektörde tercih edilir. İhracatta ülke kurallarına uygun ambalaj malzemeleri olarak ihracat yapan firmaların tercihidir.

Kontrplak sandık ve karkaslı sandık modelleri ile aradığınız tüm sandık çeşitlerini bulacağınız SPEX, firma logolu, baskılı-baskısız kontrplak sandık çeşitleri için güvenle başvurulan bir adrestir. Standart ölçülerde ve ürüne özel ölçülerde üretim yapan firmamız, kaliteli ambalaj malzemelerini en uygun fiyatlarla müşterilere sunmaktadır.

Özel Üretim Kontrplak Sandık

Ürüne özel kontrplak sandık için güvenilir bir üretici firma arıyorsanız SPEX ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm müşterilerinin beklentilerine en iyi şekilde cevap veren firmamız, profesyonel bir çözüm ortağı olarak ihtiyaçları en hızlı ve en güvenli şekilde karşılamaktadır. İhracata özel tasarımlar, ürüne özel ölçüler ve formlarda kontrplak sandıklar SPEX’tedir.

Sarsıntıya, darbelere ve çarpmaya dayanıklı olan kontrplak sandıklar, hassas malzemeler ve diğer malzemelerin ambalajlanmasında tercih edilmekte, ambalajlanan ürünleri en iyi şekilde muhafaza etmektedir. Ürünlerinizin zarar görmeden müşterilerinize ulaşmasını istiyorsanız, SPEX’in kaliteli ve dekoratif kontrplak sandık çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Kontrplak Sandık-Paletli Kasa Ankara

Paletli-paletsiz kontrplak sandık ve kasa çeşitlerini bulacağınız bir adres olan SPEX, doğa dostu ve %100 geri dönüşümlü ambalaj malzemeleri ile ilk tercihler arasında yer almaktadır. Mobilya taşımacılığından teknolojik ürünlere, hafif-ağır endüstriyel ürünlerden eşya taşımacılığına kadar hemen her sektörde kullanılan kontrplak sandık, hava, kara ve deniz taşımacılığına uygun bir ambalaj malzemesidir. Sandığın kalınlığına, ölçülerine, taşıma kapasitesine ve diğer özel taleplere göre kontrplak sandık ve paletli kasa fiyatları değişmektedir.

İhtiyacınızı tam olarak karşılayacak kontrplak sandık ve paletli kasaları en uygun fiyatlarla satın alabilir, farklı ambalaj ihtiyaçlarınızı tek adresten temin edebilirsiniz. Yıllardır yenilikleri yakından takip eden ve kendini geliştirerek her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, kaliteli ahşap ambalaj malzemelerini en uygun fiyatlarla satın alacağınız bir firmadır. Hemen taleplerinizi bize ulaştırın ve en uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet alın.