Ankara Mukavva Nakliye Kutusu

Ankara Mukavva Nakliye Kutusu

Kalın ve dayanıklı bir yapıya sahip olan mukavva kutu, birçok sektörde sevkiyat ambalaj malzemesi olarak kullanılmaktadır. Mukavemeti oldukça iyi olup, ürüne uygun şekilde farklı ölçülerde üretilir. Her ihtiyaca uygun mukavva nakliye kutusu çeşitleri ile sektörde ilk tercihler arasında yer alan SPEX, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ve kaliteli ambalaj malzemeleri ile tanınmaktadır.

Mukavva Nakliye Kutusu Ankara

Karton malzemeden üretilen ve güçlü yapısı ile ağır ürünlerin taşınmasında da tercih edilen mukavva nakliye kutusu, kalınlığı ve sertliği ambalajlanacak ürüne göre üretilen bir malzemedir. Son derece hafif yapıda ve kaliteli olup sorunsuz bir nakliye için tercih edilir. Fiyat performans olarak üretici firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Firmaya özel ambalaj ve paketleme çözümleri sunan ve daima müşteri memnuniyeti sağlayan SPEX, istenen ölçülerde ve özelliklerde farklı mukavva kutusu üretimi yapmaktadır. Görsellik olarak özel talepleri karşılamakta, firma prestijini gözler önüne seren kaliteli mukavva nakliye kutularını en ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

Standart ölçülerde ve özel ölçülerde mukavva kutu çeşitleri için SPEX’e talep formunu doldurarak siparişlerinizi iletebilir, minimum maliyetle en iyi seviyede faydalar sağlayabilirsiniz.

Mukavva Nakliye Kutusu Üretimi Ankara

Kullanılan kâğıt gramajına göre mukavva nakliye kutusunun mukavemeti farklıdır. Hafif malzemelerin ambalajı için gramaj daha düşük olup, ağır ürünler için kâğıt gramajı çok daha fazladır. Kutu üzerine firma logosu basılmakta, isteğe göre değişen baskı çeşitleri ile mukavva nakliye kutuları özelleştirilmektedir.

Hammaddesi kâğıt olan mukavva nakliye kutusu en ekonomik ambalajlama yöntemlerinden biridir. Üretimi kolay ve ekonomik olup diğer ambalaj malzemelerine göre daha uygun fiyatlıdır. %100 geri dönüşümlü olması ve atık olarak kirliliğe neden olmaması en önemli avantajlarındandır. Yenilenebilir oluşu, yüksek mukavemetli ve uygun fiyatlı oluşu ile kullanım alanı oldukça geniştir. Tam bir doğa dostu olan mukavva nakliye kutusu, biyolojik olarak parçalanmakta ve atıldığı yerde parçalanarak doğaya geri dönmektedir. Ürünleri hem basit hem de güvenli bir şekilde koruyan kaliteli ve ekonomik mukavva nakliye kutuları SPEX’tedir.

Karton Mukavva Kutu Ankara

Kâğıt bazlı bir hammaddeden üretilen mukavva nakliye kutusu, gıda sektöründen ilaç sektörüne, tekstilden hassas ve kırılgan malzeme sektörüne kadar onlarca sektörde kullanılan bir malzemedir. Günümüzde irili ufaklı birçok mukavva kutu karşımıza çıkıyor. Her biri ürüne uygun ölçülerde ve özellikte olup depolama ve sevkiyatta tercih ediliyor. İhtiyaca özel üretim yapan bir mukavva nakliye kutusu üreticisi arıyorsanız SPEX her zaman hizmetinize hazırdır.

Taşıma depolama ve nakliyede meydana gelebilecek olası hasarlar mukavva nakliye kutusu ile en aza indirgenmektedir. Ambalaj için mükemmel bir ürün olup hem hafif hem de kullanımı pratiktir. Oluklu mukavvanın diğer tanımı olan karton mukavva, katmanlardan oluşan yapısı ile farklı kalınlıkta ve özelliklerde bir ambalaj malzemesi olarak onlarca sektörün tercihidir.

Mukavva Nakliye Kutusu Fiyatları

Mukavva nakliye kutu fiyatları için ilk olarak hangi ölçülerde, kalınlıkta ve özellikte bir mukavva kutunun istendiği belirlenir. Fiyatlar istenen niteliklere göre değişkenlik göstermektedir. Büyük veya mukavemet olarak daha kalın bir mukavva nakliye kutusu küçük veya daha ince bir mukavva kutuya göre daha yükse fiyatlarla satılmaktadır.

Ürüne uygun kalınlıkta ve ölçülerde bir mukavva nakliye kutusu için fiyat almak istiyor ve logo baskısı gibi ekstra özellikler eklemek istiyorsanız detaylı fiyat bilgisi için SPEX ile iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyatlarla en kaliteli ve özellikli mukavva nakliye kutularını firmamızdan temin edebilir, daima müşteri memnuniyeti sağlayan SPEX’in kaliteli hizmetlerinden en hesaplı fiyatlarla faydalanabilirsiniz.