Ankara Petek Karton Panel Grubu

Ankara Petek Karton Panel Grubu

Kraft ve tesliner gibi kâğıt ürünler kullanılarak üretilen ve mukavemet gücü oldukça iyi olan petek karton panel, kalitesi ve işlevselliği ile birçok alanda kullanılan bir malzemedir. %100 geri dönüşümlü bir ambalaj ürünü olup katlanabilir özelliği ile depolanması ve taşınması oldukça pratiktir. Petek panel karton kutu ve sandık yapımında kullanılmakta, ürüne özel kesimlerle etkili bir koruma sağlamaktadır. Uzun mesafe sevkiyatlarda olası hasarları önlemede yüksek performanslı olan petek panel karton kutu ve sandıklarla sevkiyatlar sorunsuz bir şekilde gerçekleşir.

Karton Petek Panel Ankara

Ankara’da petek karton panel grubu ürünleri ile ihtiyaçlara en hızlı ve en etkili şekilde cevap veren SPEX, ürünlerinizi hem şık hem de yüksek korumalı ambalaj ürünleri ile sevk edebileceğiniz kurumsal bir firmadır. Petek karton paneller bal peteği görünümlü yapıda ve yüksek dayanımda ambalaj malzemesidir. İstenen ölçülerde ve kalınlıkta üretilmekte, ürünlerin şekline uygun kesimlerle tam bir koruma sağlamaktadır. Petek panel kutu ve sandıklar yine müşteri ihtiyacına uygun ölçülerde ve kalitede üretilir. Kutu veya sandık üzerine firma logosu veya marka bilgisi baskı olarak uygulanabilir.

Ürünün taşımasını ve sevk edilmesini hem pratik hem de güvenli hale getiren petek karton panel, SPEX’in kaliteli ambalaj malzemelerinden biri olup en ekonomik fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır.

Petek Panel Üretimi Ankara

Hammaddesi kâğıt olan karton petek panel, 150 x 140 cm ölçülerinde ve 2 cm kalınlığında levhalar olarak her zaman SPEX’in stokunda bulunmaktadır. Standart ölçüler dışında özel ölçülerde petek karton panel üretimi ile de her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, koruyucu ambalaj malzemeleri ile sektörde ilk tercihler arasında yer almaktadır. 2013 yılından bu yana petek karton panel üretimi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile adını duyurmakta, taşıma kapasitesi yüksek kaliteli ve şık karton petek panel ürünleri ile her geçen gün müşteri sayısını arttırmaktadır.

Katlanabilir özellikte olan, kolay taşınıp depolanan petek paneller kullanımı pratik ambalaj malzemeleridir. Ahşap ambalaj malzemelerine göre hem daha hafif hem de çok daha ekonomiktir. Isıl işlem gerektirmeyen petek panel kutu ve sandıklar birçok sektörde tercih edilen ambalaj malzemeleridir. Hafif veya ağır ürünlerin sevk edilmesinde, taşınması ve depolanmasında gösterdiği yüksek performansla en çok tercih edilen ambalaj malzemelerindendir. İhtiyacınıza uygun karton petek panel için SPEX ile iletişime geçebilir ve ihtiyacınız olan farklı ambalaj malzemelerini de tek adresten temin edebilirsiniz.

Petek Karton Panel Modelleri

Petek karton paneller ölçü ve kalınlık olarak farklı formda üretilen malzemelerdir. Petek panel karton kutu ve sandık imalatında kullanılır ve aynı zamanda ürüne özel kesilerek koli içi ambalaj malzemesi olarak ta yüksek performanslıdır. Sarsıntıya ve dış darbelere karşı ambalajlanan ürünleri en iyi şekilde koruyarak hasarsız bir nakliyenin gerçekleştirilmesini sağlar. Ambalaj ve nakliye sektöründe kendine kayda değer bir yer edinmiş olan karton petek paneller hafif yapısına rağmen son derece sağlam ve dayanıklıdır.

Diğer ambalaj malzemelerine göre hem ekonomik hem de hafif ve sağlam bir ürün olan petek karton panel, fonksiyonelliği, özelleştirilebilir oluşu, kullanım kolaylığı ve ahşap ambalaj malzemelerine göre daha az maliyetli oluşu ile tercih edilmektedir. Birçok sektörde tercih edilen petek karton panel hem yatay hem de dikey olarak kullanılmaktadır.

Baskılı-baskısız, farklı ölçülerde ve kalınlıkta petek karton panel çeşitleri için güvenilir bir adres arıyorsanız SPEX aradığınız adrestir. Firmamız web sitesinde yer alan talep formunu doldurabilir, ihtiyacınız olan ambalaj malzemelerini bize ileterek fiyat alabilirsiniz.