Ankara Petek Panel İmalatı

Ankara Petek Panel İmalatı

Yüksek mukavemette olan ve birçok sektörde tercih edilen petek panel, kutu ve sandık yapımında kullanılan çok özellikli bir ambalaj malzemesidir. %100 geri dönüşümlü olan petek paneller hem ekonomik fiyatlı hem de işlevselliği ile tercih edilmektedir. Son derece dayanıklı olan petek panellerin hammaddesi kâğıt olup tamamen doğa dostudur. Petek panel üretimi ile ambalaj sektöründe kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan SPEX, ambalaj ve nakliye sektöründe kullanılan ambalaj malzemeleri için en çok başvurulan adreslerden biridir.

Petek Panel Üretimi Ankara

Petek formunda yapısı ile oldukça yüksek mukavemette olan, taşıma ve depolamada tercih edilen petek panel kutu ve sandıklar, baskı uygulanabilen ve istenen ölçülerde üretilen ambalaj malzemeleridir. Düşük maliyetli olmasına karşın marjinal faydası yüksektir. Depoda fazla yer kaplamayan ve kullanımı son derece pratik olan petek panel kutu ve sandıklar yurt içi ve yurtdışı sevkiyatlarda sıklıkla tercih edilen ambalaj malzemeleridir.

Ankara’da petek panel üreticisi olarak yıllardır hizmet sunan SPEX, kaliteli ve ekonomik fiyatlı ambalaj ürünleri için güvenle başvurulan bir adrestir.

Ankara Petek Panel İmalatı

Diğer ambalaj malzemelerine göre oldukça ekonomik olan petek panel kutu ve sandıklar, hafif ve orta ağırlıkta ürünlerin taşınıp depolanması için idealdir. Hem uygun fiyatlı hem de sağlam ve dayanıklı olan petek panel ambalaj malzemeleri standart ölçülerde ve özel ölçülerde üretilerek müşterilere sunulmaktadır. Hammaddesi kâğıt olan petek panelleri 50 x 140 cm standart ölçülerde üreterek her zaman stokunda bulunduran SPEX, ihtiyaca uygun ambalaj malzemeleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Petek panel üzerine müşteri talebine göre marka veya logo baskı olarak uygulanabilmekte, ölçü ve kalınlık olarak müşteriye özel üretim yapılabilmektedir. İhtiyacınıza uygun petek panel çeşitleri için SPEX ile iletişime geçebilir, en hesaplı fiyatlarla petek panel kutu ve sandıklara sahip olabilirsiniz.

Karton Petek Panel Ankara

Ankara’da 2013 yılından bu yana hizmet sunan SPEX, karton petek panel çeşitleri ile tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Doğa dostu ve %100 geri dönüşümlü olan petek panellere en uygun fiyatlarla sahip olabilir, işletmenizi en iyi şekilde temsil edecek ambalaj malzemeleri için SPEX ile iletişime geçebilirsiniz. Petek panel (Honeycomb), bal peteği görünümlü yapıda son derece yüksek mukavemette bir malzemedir. Hafif yapıda olmasına rağmen ağır ürünlerin taşınıp depolanması için de uygundur. Diğer ambalaj malzemelerine göre ekonomik oluşu ise bir başka avantajıdır.

Birbirinden dayanıklı ve kaliteli petek panel çeşitleri ile hizmetlerini sınır ötesine taşıyan SPEX, ürünlerinizi hasara uğramadan taşıyıp depolayabileceğiniz petek panel sandık ve kutu çeşitleri için aradığınız adrestir.

Petek Panel Özellikleri

  • Yüksek mukavemette olup hafif ve ağır malzemeler için uygundur

  • Son derece sağlam ve kaliteli bir karton ambalaj malzemesidir

  • Ölçüler müşteri taleplerine göre değişebilir

  • Baskılı-baskısız üretilmektedir

  • Oluklu tabaka ambalajlanacak ürünün ağırlığına göre bir veya birden fazla olabilir

  • Düşük maliyetli fakat yüksek performanslı bir ambalaj malzemedir

  • Petek panel kutu ve sandıklar katlanabilir özellikte oluşu ile depolanması kolay olup depoda fazla yer kaplamaz

  • Karton gramajına göre hafif veya ağır malzemelere uygun şekilde üretilir

  • Taşıma, depolama ve istiflemede en çok tercih edilen ambalaj malzemesidir

  • Fiyat performans ürünü olup müşteri memnuniyeti sağlamada etkilidir

Kaliteden ödün vermeden petek panel imalatı yapan SPEX, onlarca çeşit ambalaj ürünlerini tek adresten temin edebileceğiniz kurumsal bir firmadır.