Ankara Petek Panel Üretimi

Ankara Petek Panel Üretimi

Petek panel (Honeycomb), ambalaj ve nakliye sektöründe kullanılan %100 geri dönüşüm malzemeli bir üründür. Hammaddesi kâğıt olup hafif oluşu ile taşıması ve depolanması son derece kolaydır. Hafif yapısına rağmen oldukça yüksek bir mukavemete sahip olan petek panel, seperatör ve yüzey koruyucu olarak oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bal peteği görünümünde olan, ambalaj ve dolgu malzemesi olarak kullanılan petek panel üretiminde Ankara petek panel olarak kapalı üretim alanlarında son teknoloji makinelerle üretim yapılıyor.

Petek Panel Üretimi

Kâğıt ürünlerin belli özelliklerde kesilerek yapıştırılıp dik bir şekilde son şekli verilerek üretilen petek panel, ürünlerin muhafaza edilmesi ve taşınmasında kullanılan bir malzemedir. Ankara petek panel üretimi ile sektörde önemli bir ihtiyaca cevap veren SPEX, bireysel ve kurumsal müşterilere sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetlerle sektörün nabzını tutuyor. Ölçü ve kapasite olarak farklı petek panel çeşitleri ile müşterilerden tam not alan SPEX, kaliteyi en uygun fiyatlarla müşterilere sunarak her geçen gün mutlu müşteri sayısını arttırmaya devam ediyor.

Ambalaj, depolama, taşıma ve nakliyede ürünlerin hasarsız bir şekilde muhafaza edilmesini ve taşınmasını kolaylaştıran petek panel, son teknoloji makinelerle üretilen ürünlerdir. Üst yüzeye lamine edilen kâğıt malzeme sayesinde yatay taşıma mukavemeti ve kapasitesi arttırılmış, belirli kalınlık, genişlik ve uzunlukta üretilerek depolama ve nakliyeyi sorunsuz hale getirecek forma kavuşmuştur. Uygun fiyatlı bir yeni nesil ambalaj malzemesi olan petek panel, aynı zamanda yükleme ve boşaltmanın yaralanma ve kaza ile sonuçlanmasını da engellemektedir.

Ölçüleri ve boyutları ile ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan bir ambalaj malzemesi olan karton petek panel, boyut ve kapasite olarak müşteri beklentilerine cevap veren ürünlerdir. Ağırlık kapasitesi mükemmel olup ambalaj, paketleme, depolama ve nakliyede iş ve maliyet yükünü azaltan ürünlerdir. Tekstil ve mobilya başta olmak üzere birçok sektörde ürün hasarını önleyen ve sevkiyatı kolaylaştıran temel ambalaj malzemelerinden biridir.

Ankara Petek Panel Özellikleri

SPEX Ankara petek panel çeşitleri müşteri talebi ve ihtiyacına en etkili şekilde cevap veren petek panellerdir. Genel özellikleri;

 • Yüksek mukavemet gücünde sağlam ve dayanıklıdır
 • Son derece hafif olup taşıması ve depolanması pratiktir
 • Ambalaj, paketleme, nakliye, taşıma ve depolamada kullanılır
 • Ürünleri koruyarak olası hasarın önüne geçer
 • Ebat ve kapasite olarak beklentilere cevap verir
 • Düşük maliyetli olup marjinal faydası yüksektir
 • Uygulaması ve kullanımı kolaydır
 • Darbelere, neme ve ısıya karşı yüksek koruma özelliğindedir
 • Titreşimi önler, tampon vazifesi görür
 • Hammaddesi kâğıt olup %100 geri dönüşümlüdür
 • Ortamda kirlilik oluşturmaz
 • Ürünlerin hem güvenli hem de düzenli bir şekilde depolanmasında etkilidir

Düşük maliyetli, hafif ve kullanımı kolay bir ürün olarak birçok avantaja sahip olan petek panel, büyük-küçük hemen her işletmede kullanılan bir ambalaj ve depolama malzemesidir. Üretim süresi kısa olup çok kısa bir sürede hizmete sunulur. Geri dönüşüm süresi de kısa olan petek panel kullanımı ile zaman ve enerji tasarrufu sağlanmakta, işletme maliyetini düşürmeye katkıda bulunmaktadır.

Başta mobilya olmak üzere teknoloji sektöründe ve daha birçok alanda kullanılan petek panel çeşitleri için SPEX ile iletişime geçebilirsiniz. Ankara petek panel fiyatları üretim maliyeti, kapasite ve ebatlara göre değişmekte olup detaylı bilgi için SPEX Ankara petek panel firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz. Siparişlerinize en kısa sürece cevap veren SPEX, bireysel ve kurumsal müşterilerine profesyonel çözümler sunan alanında uzman bir ekiple çalışıyor.