Ankara Petek Panel Sandık

Ankara Petek Panel Sandık

%100 kâğıt malzemeden üretilen petek panel sandık, hafif yapısına rağmen mukavemet gücü son derece yüksek bir endüstriyel ambalaj malzemesidir. Ahşap ambalaj malzemelerine göre hafif oluşu ile sıklıkla tercih edilmekte, taşıması ve depolanması kolay bir ürün olarak kullanım alanı giderek genişlemektedir.

Petek Panel Sandık Ankara

Taşıma ve depolamayı en kolay hale getiren bir ambalaj malzemesi olan petek panel sandık, yeni nesil ambalaj malzemesi olarak sıklıkla tercih edilir. Hammaddesi kâğıttır ve yapısı petek görünümündedir. Kâğıt sıkıştırılır ve petek görünümü verilerek her iki yüzeyine kraft kâğıt lamine edilir. Çevre dostu ve yüksek mukavemette olan petek panel sandıklar hafif ve orta ağırlıkta ürün ve malzemelerin taşınıp depolanması için idealdir. Hassas, kırılgan ve değerli ürünlerin depolanmasında ve sevk edilmesinde tercih edilen petek panel sandık, sorunsuz bir nakliye ve müşteri memnuniyeti için güvenle tercih edilen bir ambalaj malzemesidir.

Ankara’da petek panel sandık için başvurulan bir adres olan SPEX, ihtiyaca uygun farklı formda petek panel çeşitleri bulunan bir firmadır. Müşteri ihtiyaçlarına uygun ölçülerde yaptığı üretimlerle birçok sektörde hizmet sunmakta,  paletli-paletsiz petek panel sandık çeşitleri ile beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. Tam bir fiyat performans ürünü olan petek panel sandıklar hem çok hafif hem de son derece sağlam ve dayanıklıdır.

Petek Panel Sandık Üretimi Ankara

Bakteri barındırmayan, hijyenik ve ekonomik olan petek paneller kağıt malzemeden üretilen hafif yapıda son derece kullanışlı bir ambalaj üründür. Müşteri taleplerine, ürün ölçülerine göre farklı ebatlarda üretimi yapılır. Yüksek maliyetli olmayan petek panel sandıklar hem ekonomik hem de son derece fonksiyoneldir.

Yenilenebilir bir ambalaj malzemesi olan petek panel sandık tamamen doğa dostudur. Ölçü, şekil ve baskı olarak ihtiyaca özel üretilebilir. Ahşap ambalaj malzemelerine göre hafif yapıda oluşu ile tercih edilir. Nakliye, taşıma ve depolama maliyetlerini düşüren yüksek performanslı bir ambalaj malzemesidir. Petek görünümlü yapıda, dayanıklı ve orta ağırlıkta ürünlerin taşınması için uygundur. Katlanabilir, özellikte, verimli ve ekonomik maliyetlidir. Pratik kullanımlı olan petek panel sandık, Avrupa standartlarında üretim yapan SPEX’in müşterilerine sunduğu kaliteli ambalaj malzemelerinden biridir.

Petek Panel Sandık ve Kutu

Paketleme, depolama, taşıma ve nakliyede en çok tercih edilen ambalaj malzemelerinden olan petek panel sandık ve kutu, her geçen gün çeşitlenen ambalaj ihtiyaçlarında işlevselliği ile sıklıkla tercih edilmektedir. Ağır eşya, değerli ve kırılgan eşya başta olmak üzere birçok malzeme ve ürün petek panel sandık ve kutu ile en güvenli şekilde taşınıp depolanır. Uygun maliyetli ve kolay kullanımlı olması en önemli özelliklerinden biridir. Müşteri beklentilerini karşılayan petek panel sandık ve kutu üretimi ile her zaman müşteri memnuniyeti kazanan SPEX, 2013 yılından bu yana ambalaj sektöründe hizmet sunmaktadır.

İhtiyacınızı tam olarak karşılayacak karton petek panel sandık ve kutu için SPEX ile iletişime geçebilir, en uygun fiyatlarla en ideal ölçülerde petek panel sandık ve kutu satın alabilirsiniz. Hemen firmamızla iletişime geçin, yüksek performanslı petek panel sandık ve kutular için fiyat alın.

Petek Panel Sandık Fiyatları

Petek panel sandık fiyatları ölçülere ve malzeme kalınlığına göre değişmektedir. Özel talepler de fiyatları belirleyen noktalardan biri olup, baskılı-baskısız oluşuna göre petek panel sandık fiyatları değişir. Yüksek mukavemette, kullanışlı, hijyenik ve ekonomik petek panel sandık çeşitleri için doğru adrestesiniz. Kaliteli ve hesaplı petek panel sandıklar için firmamızı arayabilir, özel üretim veya standart ölçülerde petek panel sandıklara en hesaplı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.