Ankara Seaworthy Packing Denizaşırı Taşımacılık

Ankara Seaworthy Packing Denizaşırı Taşımacılık

  

Denizaşırı sevkiyatlarda ihracat ürünlerinin ambalaj ve paketlenmesinde kullanılan bir tabir olan Seaworthy packing, sevk edilen malzemeleri hava değişimin yol açtığı nem ve korozyona karşı koruyan yüksek korumalı bir paketleme şeklidir. Makine ve makine yedek parçaları, metal malzemeler ve hassas elektrik-elektronik ekipmanların paslanma ve korozyona karşı korunması için Seaworthy paketleme yapılır.

Denizaşırı taşımacılıkta sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile ilk tercihler arasında olan SPEX, %100 müşteri memnuniyeti sağlayan işinin ehli bir firmadır. Deniz aşırı gönderilerin iklim ve hava değişimine karşı dayanıklı bir paketleme yapılarak sevk edilmesini istiyorsanız SPEX ile iletişime geçebilirsiniz.

Denizaşırı Paketleme Ankara

Dünyanın dört bir yanına yapılan sevkiyatlarda denizaşırı taşımacılık için tercih edilen SPEX, ürünlerin en güvenli şekilde sevk edilmesinde sunduğu profesyonel paketleme hizmetleri ile adından söz ettirmektedir. Koruyucu ambalaj ve paketleme hizmetleri ile uzun mesafe sevkiyatları sorunsuz bir hale getirmekte, iklim değişikliğinin neden olduğu hasarların önlenmesini sağlayan Seaworthy packing hizmeti ile daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Deniz aşırı gönderilerin iklim ve hava değişimine karşı yüksek korumalı paketleme yapılarak gönderilmesi son derece önemlidir. Özellikle nem ve rutubetin neden olduğu korozyon, paslanma ve küf benzeri sorunlar, ürün kalitesini düşüren ve hatta ürün iadesine neden olan sıkıntılardır.

Uzak mesafelerde gerekli tüm paketleme tedbirlerinin alınmasını sağlayan SPEX, adreste veya şubede olsun, deniz aşırı paketleme için güvenle başvurulan bir adrestir.

Ankara Denizaşırı Paketleme Avantajları

Denizaşırı paketleme özel bir paketleme şekli olup birçok avantaj sunmaktadır. Bunlar;

  • Ürün ve malzemelerin korozyona karşı korunmasını sağlar

  • Kırılma ve çizilme gibi olası hasarlara karşı yüksek korumalı bir ambalajlamadır

  • Nem ve rutubetin neden olduğu deformasyonu önler

  • Ürün iadesi gibi istenmeyen durumları önleyerek ekstra maliyetleri engeller

  • Müşteri memnuniyeti sağlamada çok önemli bir yere sahiptir

  • Firma marka bilinirliğini arttırır, firma prestijini gözler önüne serer

  • Ticari ilişkileri destelemede etkili olup hedef müşteriye ulaşmayı kolaylaştırır

  • Telafisi zor olan veya mümkün olmayan zararları engeller

  • Depoda uzun süre muhafaza edilecek ürünlerin ilk günü kalitesinde depolanmasını sağlar.

Yurt içi ve yurtdışı kargo operasyonlarını en etkili şekilde yöneten SPEX, paketlemeden nakliyeye tüm ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılayabileceğiniz kurumsal bir firmadır. Deniz yolu ile gönderi yapacak firmalar SPEX’ten Seaworthy packing hizmeti almayı tercih etmekte, sorunsuz bir denizaşırı sevkiyat yaparak her geçen gün hedeflerini büyütmektedir.

Ankara Denizaşırı Paketleme Hizmeti

Ankara’da denizaşırı paketleme denildiğinde ilk akla gelen firma olan SPEX, doğru ambalaj malzemeleri ve doğru paketleme için güvenle başvurulan bir adrestir. Hava ile teması tamamen kesen ve nem alıcı uygulamalarla üst düzeyde bir koruma sağlayan korozyon önleyici ambalaj malzemeleri için doğru adrestesiniz. En ekonomik fiyatlarla en iyi standartlarda paketleme hizmetini firmamızdan alabilir, gönderilerinizin sorunsuz bir şekilde müşterilerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Büyük-küçük tüm gönderileriniz için seaworthy paketleme yaptırabilir, iklim değişikliğinin neden olduğu korozyon, paslanma ve küfe karşı ürünlerinizin en iyi şekilde korunmasını sağlayabilirsiniz. Yüksek korumalı ambalaj ürünü ve ambalajlama şekli ile gönderiler dış etkilerden etkilenmeden denizaşırı sevkiyatla hasarsız bir şekilde adresine teslim edilmektedir. Demir-çelik sanayinden, makine ve yedek parçaya, otomotiv sektöründen diğer metal ve ağır sanayiye kadar birçok sektörde deniz aşırı paketleme tercih edilmektedir. İşinin ehli bir firma ambalaj ve paketleme hizmeti arıyorsanız hemen firmamızla iletişime geçin. En ekonomik fiyatlarla en kaliteli paketleme ve ambalaj hizmetleri ile firmamız her zaman hizmetinize hazırdır.