Petek Panel Üreticileri

Petek Panel Üreticileri

Adını petek görünümlü yapısından alan petek panel, hafif yapıda olmasına rağmen yüksek mukavemette bir ambalaj malzemesidir. Kutu ve sandık yapımında kullanılır ve %100 geri dönüşümlü oluşu ile doğa dostu bir malzemedir. Yüzey koruyucu ve seperatör olarak ta birçok sektörde karşımıza çıkar. Hammaddesi kağıt olan petek panel üretiminde Ankara’da hizmet sunan SPEX, 2013 yılından bu yana petek panel ürünleri ile birçok firma tarafından tercih edilmektedir.

Petek Panel Üreticisi Ankara

Ankara’da birçok karton petek panel üreticisi arasında kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiren SPEX, bireysel ve kurumsal müşterilerin petek panel tedariki için aradığı bir adrestir. Kraft ve tesliner kâğıt malzemeler kullanarak petek panel üretimi yapmakta, standart ölçülerde ve ürüne özel ölçülerde petek panel kutu ve sandık çeşitleri ile sıklıkla tercih edilmektedir. Taşıması ve stoklanması kolay bir malzeme olan petek paneller depoda fazla yer kaplamayan yüksek verimlilikte ambalaj malzemeleridir. Mukavemet ihtiyacına göre kalınlık ve ölçüler değişmekte olup, ahşap ambalaj malzemelerine göre hafif oluşu ile tercih edilir.

Ankara’da petek panel üreticilerinden biri olarak yıllardır hizmet sunan SPEX, minimum maliyetle maksimum verimlilik elde etmeyi sağlayan petek panel kutu ve sandık çeşitleri ile her zaman güvenle başvurulacak bir adrestir.

Petek Panel İmalatı Ankara

Kalınlığı 2 cm olup olan petek panellerde standart ölçü 50 x 140 cm olup levhalar halinde üretilmektedir. Son teknoloji makinelerle üretilmekte olup, özel ölçülerde ve kalınlıkta da üretilebilir. Mukavemet dağılımı oldukça derece iyi olan petek paneller yükleme, boşaltma, taşıma ve depolamayı en kolay ve en güvenli hale getiren ambalaj malzemeleridir. Kolilenen ürünü dış etkilere karşı en iyi şekilde korurken, hafif yapısı ile taşıma ve sevkiyat sürecini de en rahat ve en güvenli hale getirir. Bal peteği yapının oluşturulması için dik panellere aynı kalitedeki kâğıtlar lamine edilmekte ve hem dikey hem de yatay kullanım mukavemeti en iyi hale getirilmektedir.

Petek panel üreticisi olarak Ankara ve çevre illerdeki bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet sunan SPEX, en ekonomik fiyatlarla kaliteli ambalaj malzemelerini bulacağınız kurumsal bir firmadır.

Karton Petek Panel Üretimi Ankara

Kullanım alanı oldukça geniş olan ve birçok sektörde karşımıza çıkan petek panel, ahşap ambalaj malzemelerine göre hem hafif hem de daha ekonomiktir. Ambalaj sektöründe adeta yenilik oluşturan ve ambalaj maliyetlerinin düşürülmesinde önemli rol oynayan petek panel levha, istenen genişlikte, kalınlıkta ve uzunlukta üretilmektedir. Değerli eşyaların depolanması ve sevkiyatında, otomotiv, seramik ve metal sektörü gibi birçok sektörde tercih edilmektedir.

Özel tasarım petek paneller ise ürüne özel kesilen ve malzemelerin en güvenli şekilde sevk edilmesini sağlayan ürünlerdir. Hesaplı, hafif, esnek ve yüksek mukavemette olup müşteri ihtiyaçlarına göre baskılı-baskısız üretilebilir. Ürünlerinizi en iyi şekilde muhafaza eden ve firmanızı en iyi şekilde temsile edecek olan karton petek paneller için SPEX en doğru adrestir.

Karton Petek Panel Üretici Firma

Karton petek panel ve diğer ambalaj malzemeleri ile aradığınız tüm ürünleri bir arada bulacağınız firmamız, Ankara’da petek panel üretimi yapan kurumsal bir firmadır. En uyun fiyatlarla ihtiyacınıza tamamen hitap edecek petek panelleri satın alabilir, karton ambalaj ihtiyacınızı güvenilir bir firmadan karşılayabilirsiniz. Sektörün nabzını tutan kaliteli hizmetleri ile SPEX her zaman hizmetinize hazırdır. Talep formunu doldurarak istediğiniz petek panel özelliklerini, ölçüleri ve sipariş miktarını bize ulaştırabilir, kaliteli ambalaj malzemelerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz