Yurt Dışına Kargo Gönderme Ankara

Yurt Dışına Kargo Gönderme Ankara

Yurtdışı kargo veya bir diğer tanımı ile uluslar arası kargo, herhangi bir ürün veya malzemenin ülke sınırları dışında bir adrese ulaştırılması sürecidir. Online alışverişlerin oldukça arttığı günümüzde, yurtdışı gönderi hizmetinin önemi de giderek artıyor. İthalat-ihracatla uğraşan firmalar, bireysel ve kurumsal ürün ve hizmet satışı yapanlar, hediye, önemli evrak veya diğer amaçlı yurt dışına gönderisi olanlar güvenilir bir yurt dışı kargo firması ile çalışmayı tercih ediyor.

Dünyanın 220 ülkesine yurtdışı kargo hizmeti sunan SPEX Türkiye, geniş hava kargo forwarding yelpazesine sahip işinin ehli bir firmadır. Yurt dışı gönderilerinizi güvenle firmamız aracılığı ile gönderebilir, yaygın uluslar arası servis ağına sahip firmamızın kaliteli hizmetlerinden en hesaplı fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Nasıl Gönderilir?

En çok merak edilen konulardan biri olan yurt dışına kargo gönderme, profesyonel bir uluslar arası kargo şirketi ile çalışanların sorunsuz bir hizmet aldığı bir kargo şeklidir. Müşteri ve tedarikçi zincirinde her sürece hâkim olan ve kaliteli bir gönderi hizmeti sunan bir firma, gönderileri istenen termin tarihinde verilen adrese ulaştırır. Dünyanın dört bir yanına uluslar arası kargo gönderimi yapan firmamız, acil gönderiler ve diğer gönderileriniz için güvenle başvuracağınız bir firmadır.

Havalimanından havalimanına, kapıdan havalimanına, kapıdan kapıya ve havalimanından kapıya kargo gönderim hizmetini SPEX Türkiye’den alabilirsiniz. Ekspress kargo, uluslar arası kargo ve yurt dışı kargo denildiğinde ilk akla gelen firma olarak bireysel ve kurumsal müşteri taleplerine en etkili şekilde cevap veriyoruz.

Yurtdışına Kargo Gönderen Firmalar

Yurtdışına kargo gönderim hizmeti sunan birçok firmanın bulunduğu günümüzde sorunsuz bir kargo hizmeti için güvenilir bir kargo şirketi araştırmak gerekiyor. Gerek fiyatlar gerekse hizmet kalitesi ile yurt dışı kargo firmaları arasında ön plana çıkan SPEX, kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile fark yaratan bir firmadır.

Havayolu, denizyolu ve karayolu kargo taşımacılığı için firmamızla iletişime geçebilir, büyük-küçük, hassas ve değerli, önemli evrak ve belgelerinizi yurt dışına en hızlı şekilde gönderebilirsiniz.

Uluslararası Kargo Taşımacılığı Ankara

Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’de yurtdışı kargo hizmeti sunan SPEX, 2013 yılından bu yana sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetlerle ilk tercihler arasındadır. Eşya veya ürünlerinizi, önemli evrak veya değerli eşyalarınızı en uygun fiyatlarla yurtdışına gönderebilir, sorunsuz ve zamanında teslim sonrası müşterilerinizden tam not alabilirsiniz.

Türkiye’nin her ilinden “yurt dışına kargo yollamak hiç bu kadar kolay olmamıştı” dedirten firmamız, hesaplı fiyatları ile bütçenizi zorlamadan kargo gönderimi yapacağınız bir firmadır.

En Ucuz Yurt Dışı Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo hizmeti, sınır ötesi bir kargo gönderimi olarak yurt içine göre daha yüksek fiyatlarla sunulan bir kargolama şeklidir. Gönderilecek ürünün cinsine, ebatlarına, ağırlığına ve miktarına göre fiyatlandırma yapılır. Mesafeler de fiyatları etkileyen bir başka unsurdur. Yurtdışına dönemsel olarak kargo gönderiyor ve güvenilir bir kargo firması ile çalışmak istiyorsanız, en uygun yurt dışı kargo fiyatları ve müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmetleri ile firmamız daima hizmetinizdedir.

Yurtdışı Kargo İletişim

Alanında tecrübeli, güvenilir ve ücret politikası olarak  uygun kargo ücretli bir yurtdışı kargo firması olarak biz SPEX çalışanlarını her zaman arayabilir, fiyat ve diğer gönderi detayları hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 Ankara İçin İletişim: Macun Mah. 177. Cad. 28/46 Batı İş Merkezi 28/46 Yenimahalle / Ankara

                            Tel: 0 312 473 85 28

                       e-mail: info@spexturkey.com

İstanbul İçin İletişim: Ahi Evran Cad. Nazmi Akbacı iş merkezi No: 21 Maslak / İstanbul

                        e-mail: info@spexturkey.com